Site map (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: Books
mr: पुस्तके
