Site map (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Audio
be: Аўдыё

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Syndicate
be: RSS

en: Blogs
be: Блог

en: Books
be: Кнігі
