Site map (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: None
ca: Cap

en: Audio
ca: Àudio

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Site map
ca: Mapa web

en: Front page
ca: Portada

en: Site map message
ca: Missatge de site map

en: Define a message to be displayed above the site map.
ca: Definiu un missatge per mostrar damunt del mapa web.

en: Site map content
ca: Contingut del mapa web

en: Show front page
ca: Mostra la pàgina principal

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
ca: Quan s'habilita, aquesta opció inclou la pàgina principal al mapa web.

en: Show active blog authors
ca: Mostra els autors actius dels blogs

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
ca: Quan s'habilita, aquesta opció mostra els 10 autors de blogs més actius.

en: Books to include in the site map
ca: Llibres a incloure al mapa web

en: Menus to include in the site map
ca: Menús per incloure al mapa web

en: Categories to include in the site map
ca: Categories a incloure al mapa web

en: Categories settings
ca: Paràmetres de les categories

en: Show node counts by categories
ca: Mostra el recompte de nodes per categoria

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
ca: Quan s'habilita, aquesta opció mostra el nombre de nodes de cada terme de la taxonomia.

en: Categories depth
ca: Profunditat de categories

en: Control what should be displayed on the site map.
ca: Controla el que s'ha de mostrar en el mapa web.

en: Display a site map with RSS feeds.
ca: Mostra un mapa web amb un canal RSS

en: Syndicate (site map)
ca: Sindica (mapa web)

en: Syndicate
ca: Sindica

en: Syndicate content
ca: Contingut sindicat

en: Blogs
ca: Blocs

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
ca: Blogs de la comunitat i autors de blog recents a %sn.

en: All blogs
ca: Tots els blocs

en: Video
ca: Vídeo

en: Books
ca: Llibres

en: Display a site map.
ca: Mostra un mapa web.
