Site map (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: None
da: Ingen

en: Audio
da: Lyd

en: Frequently Asked Questions
da: Ofte stillede spørgsmål

en: Page title
da: Sidetitel

en: Site map
da: Sitemap

en: Front page
da: Forside

en: Control what should be displayed on the site map.
da: Bestem hvad der bliver vist i sitemappet.

en: Display a site map with RSS feeds.
da: Vis et sitemap med RSS-feeds.

en: Syndicate
da: Udgiv

en: All blogs
da: Alle blogs

en: Books
da: Bøger

en: Show titles
da: Vis titler
