Site map (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Frequently Asked Questions
eo: Ofte Demanditaj Demandoj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Syndicate
eo: Abonrilatu

en: Blogs
eo: Blogoj

en: Books
eo: Libroj
