Site map (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: None
id: Tiada

en: Frequently Asked Questions
id: Pertanyaan yang Sering Diajukan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Site map
id: Peta situs

en: Front page
id: Halaman depan

en: Control what should be displayed on the site map.
id: Kelola apa saja yang perlu ditampilkan pada peta situs.

en: Display a site map with RSS feeds.
id: Tampilkan peta situs dengan umpan RSS.

en: Syndicate
id: Sindikat

en: Syndicate content
id: Sindikasikan konten

en: Front page of %sn
id: Halaman depan %sn

en: Blogs
id: Blog

en: Books
id: Buku-buku

en: Display a site map.
id: Tampilkan peta situs.

en: View published site map
id: Tampilkan peta situs terpublikasi
