Site map (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Frequently Asked Questions
it: Domande frequenti

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Site map
it: Sitemap

en: Front page
it: Prima pagina

en: Syndicate
it: Scambia informazioni

en: Blogs
it: Blog

en: Books
it: Book
