Site map (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: Blogs
te: బ్లాగులు

en: Books
te: పుస్తకాలు
