Site map (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Syndicate
th: รวมกลุ่ม

en: Syndicate content
th: เนื้อหาแหล่งข่าว

en: Blogs
th: บล็อก

en: Video
th: วีดีโอ

en: Books
th: หนังสือ
