Site Notice (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: view
af: bekyk

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Roles
af: Rolle

en: disable
af: deaktiveer
