Site Notice (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Administration
ar: الإدارة

en: view
ar: عرض

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Paths
ar: مسارات

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Roles
ar: الأدوار

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: disable
ar: تعطيل

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل
