Site Notice (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Administration
bs: Administracija

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Roles
bs: Uloge

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
