Site Notice (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: enable
hr: omogući

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: view
hr: prikaz

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Paths
hr: Putanje

en: Bottom
hr: Dno

en: Roles
hr: Uloge

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: disable
hr: onemogući

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene
