Site Notice (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: enable
oc: activar

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Administration
oc: Administracion

en: view
oc: veire

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Paths
oc: Camins

en: Bottom
oc: Bas

en: Roles
oc: Ròtles

en: Date created
oc: Data de creacion

en: disable
oc: desactivar

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Date changed
oc: Data de modificacion
