Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: view
km: មើល​

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: disable
km: បិទ

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។
