Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: enable
ku: چالاک کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: view
ku: پیشاندان

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
