Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Paths
lt: Keliai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Roles
lt: Rolės

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: disable
lt: išjungti

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Date changed
lt: Data pasikeitė
