Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra
