Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Administration
os: Разамынад

en: view
os: бакаст

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Default
os: Æнæивд
