Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: enable
ru: включить

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Administration
ru: Администрирование

en: view
ru: представление

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Paths
ru: Пути

en: Bottom
ru: Снизу

en: Roles
ru: Роли

en: Date created
ru: Дата создания

en: disable
ru: отключить

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Date changed
ru: Дата изменения
