Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: view
sl: pogled

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Roles
sl: Vloge

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: disable
sl: onemogoči
