Site Notice (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง
