Site Notice (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: view
bn: প্রদর্শন

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Message
bn: বার্তা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Roles
bn: ভূমিকা
