Site Notice (7.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh
