Site Notice (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: view
gl: vista

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Paths
gl: Rutas

en: Bottom
gl: Botón

en: Date created
gl: Data de creación

en: disable
gl: desactivar

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Date changed
gl: Data modificada
