Site Notice (7.x-1.0-beta3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги
