Site Notice (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: view
nn: vis

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: Roles
nn: Roller

en: disable
nn: deaktiver

en: Edit Link
nn: Rediger lenke
