Site Notice (7.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Administration
si: පාලනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
