Site Notice (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: enable
vi: bật

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Administration
vi: Quản lý

en: view
vi: xem

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Bottom
vi: Cuối

en: Roles
vi: Vai trò

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: disable
vi: tắt

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: Page Top
vi: Đầu trang

en: Page Bottom
vi: Cuối trang

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.
