Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: view
am: ትይታ

en: Message
am: መልእክት

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች
