Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: enable
be: уключыць

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: view
be: глядзець

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Paths
be: Шляхі

en: Bottom
be: Знізу

en: Roles
be: Ролі

en: Date created
be: Дата стварэння

en: disable
be: адключыць

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Date changed
be: Дата змененая
