Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Administration
bg: Администриране

en: view
bg: преглед

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Roles
bg: Роли

en: disable
bg: дезактивирай
