Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: enable
da: aktiver

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: view
da: vis

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Message
da: Meddelelse

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Paths
da: Stier

en: Bottom
da: Bund

en: Roles
da: Roller

en: Date created
da: Dato oprettet

en: disable
da: deaktivér

en: Behavior
da: Opførsel

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Edit Link
da: Redigér link

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Date changed
da: Dato ændret
