Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enable
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit Link
gu: કડી ને સુધારો
