Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Administration
he: ניהול

en: view
he: צפיה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Roles
he: תפקידים

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: disable
he: השבתה

en: Behavior
he: התנהגות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Date changed
he: התאריך השתנה
