Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: enable
hu: engedélyezés

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: view
hu: megtekintés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Bottom
hu: Alja

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: disable
hu: letiltás

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: Include or Exclude Paths
hu: Útvonalak belefoglalása vagy kizárása
