Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Roles
hy: Դերեր

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
