Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: view
lv: skatīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Roles
lv: Lomas

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: disable
lv: izslēgt

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
