Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: view
nl: weergeven

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Paths
nl: Paden

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Roles
nl: Rollen

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: disable
nl: uitschakelen

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Delete Link
nl: Link verwijderen

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: Dismiss
nl: Afwijzen
