Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: enable
sv: aktivera

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: view
sv: visa

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Roles
sv: Roller

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: disable
sv: inaktivera

en: Behavior
sv: Beteende

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: Dismiss
sv: Avfärda
