Site Notice (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: enable
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Message
ur: پیغام

en: Link
ur: ربط

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Roles
ur: رولز
