Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར
