Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: view
cy: gweld

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Message
cy: Neges

en: Link
cy: Dolen

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Date changed
cy: Dyddiad newidwyd
