Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: enable
eo: ŝaltu

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: view
eo: rigardi

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Roles
eo: Roloj

en: disable
eo: malŝalti
