Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: enable
ja: 有効化

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Administration
ja: 管理

en: view
ja: ビュー

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Message
ja: メッセージ

en: Link
ja: リンク

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Paths
ja: パス

en: Bottom
ja: ボトム

en: Roles
ja: 役割

en: Date created
ja: 作成日時

en: disable
ja: 無効

en: Behavior
ja: 動作

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Date changed
ja: 更新日付
