Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: view
ka: ნახვა

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Roles
ka: როლები
