Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
