Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
