Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Edit Link
ps: تړونی سمون
