Site Notice (7.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: enable
ug: ئېچىش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: view
ug: كۆرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Dismiss
ug: يوشۇرۇش
